Firma LIMEX-TECHNIK s.r.o. pracuje jako výhradní zastoupení níže uvedených zahraničních firem v Česku a na Slovensku.

Cabinet Cooler chladící rozvodovou skříň

Meech Cabinet Cooler

Meech Cabinet Cooler využívá stlačený vzduch k vytvoření proudu velmi studeného vzduchu, který zamezí přehřívání skříňových elektrorozvaděčů, ovládacích panelů a jiných průmyslových zařízení případně jejich okolí. Zároveň zabraňuje vniknutí nežádoucí kontaminace jako je prach nebo vlhkost.

Meech Cabinet Cooler může být propojen s termostatem a elektromagnetickým ventilem (Cabinet Cooler System). Toto spojení umožňuje regulaci teploty ve skříni a řízení objemu vzduchu použitého k chlazení.

Meech Cabinet Cooler je ideální náhradou za tradiční systémy chlazení elektrorozvaděčových skříní a jiných uzavřených prostorů, které vyžadují chlazení. 

Meech Cabinet Cooler má i další níže uvedené výhody: 

Nízký finanční náklad na pořízení investice

Nízké náklady na instalaci 

Malé rozměry

Mechanická jednoduchost-nevyžaduje žádnou údržbu

Dlouhá životnost

Meech Cabinet Cooler dosahuje ve srovnání s jinými způsoby chlazení úspor víc než 40 % ročně v období 10 let.

Použití

 
Chlazení průmyslových PC Cabinet Cooler je používán k chlazení různých skříňových rozvaděčů a jiných zařízení v  různých průmyslových  odvětvích (zejména automotive, farmaceutický a potravinářský průmysl).
Chlazení průmyslových kamer Cabinet Cooler zvládne efektivně chladit povrchy průmyslových kamer, které se mouhou přehřívat.
Chlazení zařízení na námořních plavidlech Cabinet Cooler se perfektně hodí pro chlazení uzavřených prostor, počítačů a navigačního zařízení na námořních plavidlech.
Chlazení ovládacích panelů na strojích Cabinet Cooler se používá pro chlazení celé řady různých ovládacích panelů.
Chlazení dotykových LCD obrazovek

Vysoké provozní teploty těchto panelů mohou poškodit vnitřní komponenty LCD . Cabinet Cooler snížuje  a udržuje konstantní teplotu potřebnou pro správnou funci displeje.

Pokud máte dotaz ohledně Meech Cabinet Cooleru či jiných systémů Meech pro stlačený vzduch, zavolejte nám na +420 482 312 521.

“Naše firemní filozofie: Naše jednání určují naši zákazníci, protože jen jejich spokojenost a jejich úspěch s produkty, které jsme jim dodali, zajišťují úspěch náš a námi reprezentovaných firem.”