Firma LIMEX-TECHNIK s.r.o. pracuje jako výhradní zastoupení níže uvedených zahraničních firem v Česku a na Slovensku.

 

 

 Historie Limex-technik s.r.o.

1994 

Založení firmy fyzické osoby Ing. Rudolf Lojek – Limex v Liberci jako výhradního zastoupení firem Eduard Küsters Maschinenfabrik GmbH, Krefeld a Küsters Zittauer Maschinenfabrik GmbH, Zittau pro Česko a Slovensko.

  Současně založení firmy Küsters technická kancelář s.r.o. v Liberci, která zajišťovala zpracování konstrukčních podkladů pro různé textilní úpravárenské stroje vyráběné v závodě Küsters Zittauer Maschinenfabrik GmbH, Zittau.
1995   Převzetí výhradního zastoupení Erhardt+Leimer GmbH, Augsburg pro prodejní divize textil, papír a fólie, guma a zvláštní aplikace.
  Založení firmy Limex-technik s.r.o., která se zabývala exportem a importem různých komodit, především textilních strojů a textilu.
1997 Převzetí výhradního zastoupení švýcarské firmy Datacolor AG, Dietlikon, které se později transformovala do dnešní Datacolor Inc. se sídlem centrály v Lawrenceville/New Jersey, USA.
1998  Ukončení činnosti firmy Küsters technická kancelář v Liberci
2001  Přestěhování firmy z Liberce do nové budovy ve Frýdlantu.
2006  Zrušena firma fyzické osoby Ing. Rudolf Lojek – Limex a všechny její aktivity převedeny do firmy Limex-technik s.r.o.
2007  Převzetí výhradního zastoupení britské firmy Meech International, Witney.

“Naše firemní filozofie: Naše jednání určují naši zákazníci, protože jen jejich spokojenost a jejich úspěch s produkty, které jsme jim dodali, zajišťují úspěch náš a námi reprezentovaných firem.”