Firma LIMEX-TECHNIK s.r.o. pracuje jako výhradní zastoupení níže uvedených zahraničních firem v Česku a na Slovensku.

Meech Cabinet Cooler využívá stlačený vzduch k vytvoření proudu velmi studeného vzduchu, který zamezí přehřívání skříňových elektrorozvaděčů, ovládacích panelů a jiných průmyslových zařízení případně jejich okolí. Zároveň zabraňuje vniknutí nežádoucí kontaminace jako je prach nebo vlhkost.

Meech TakClean

Zpracovatelé vědí, že jen čistý pás je pás produktivní. Odstraněním kontaminace, která vzniká provozem vysokorychlostních pásů, mohou systémy čistění povrchu pásu významně zvýšit produktivitu, snížit prostoje potřebné k údržbě a zmetkovitost. 

Plastové lahve

I přestože se jedná o jeden z nejobyčejnějších jevů, se kterým se často setkáváme, (kdo by neznal známý trik se třením nafukovacího balónku a jeho následné přichycení na stěnu?), je překvapivé, do jaké míry může statický náboj ovlivnit chod výrobních zařízení v různých  průmyslových odvětvích,zejména v plastikářském, zpracovatelském a potravinářském průmyslu.

A co vše může statická elektřina ovlivnit?

Datacolor 200R

Managementem barev se rozumí měření barev, receptování, správa barevných dat a komunikace o barvě.

Vědecké řešení managementu barvy pomáhá výrobcům dodávat trvale stálou, jednotnou barvu výrobku, kterou si zákazníci spojují s jeho vysokou kvalitou. Výrobci šetří čas a finance tím, že zlepšují komunikaci barevných dat mezi všemi účastníky výrobního procesu. Níže se dočtete základy toho, co potřebujete vědět, abyste si vybrali správné a optimální řešení managementu barev.

“Naše firemní filozofie: Naše jednání určují naši zákazníci, protože jen jejich spokojenost a jejich úspěch s produkty, které jsme jim dodali, zajišťují úspěch náš a námi reprezentovaných firem.”